Inteligentní elektroinstalace Ego-n.   Můžete ji mít i vy!

Co je to Ego-n®

Chcete, aby vám dům vařil kávu, aby na vás ze stěny v ložnici, na WC a dalších místech blikal displej a lednička vám řekla, že už další pivo ne? Pokud ANO, tak dále nečtěte. Takto Ego-n® nepracuje. Ego-n® vám ponechává váš život, vaši schopnost a právo rozhodovat se a žít, aniž byste na elektroniku narazili na každém kroku.

Ego-n® není složitou multimediální hračkou, či centrálním a zranitelným počítačem v rozvodné skříni. Je moderní elektroinstalací, která používá chytré vypínače - senzory. Umí mnohem více než běžné vypínače a zásuvky. Elektroinstalace Ego-n® přináší pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byla vidět.

Nabízíme vám inteligentní ektroinstalaci jako standard, který by principiálně neměl chybět v nabídce u žádného projektu moderní rezidenční stavby. Určitě by měl být obsažen v projektu nízkoenergetického nebo pasivního domu, u kterých jsou moderní technologie a úspory energií přímo podstatou.

Inteligentní elektroinstalace Ego-n® od ABB vám umožní vybrat si takové řešení, které bude rozsahem a funkčností vyhovovat přesně vašim potřebám a nárokům.

Ego-n® nemusí nutně ovládat celý dům. Může být stejně dobře využit i jako částečné řešení instalace, jedná-li se například pouze o rekonstrukci ovládání žaluzií nebo topení ve vašem domě.

Chtěli by jste vědět kolik by Vás to stálo, Napište nám, nebo pošlete půdorysy a mi Vám uděláme rozpočet.