Fotogalerie

Rekonstrukce Kuchyně v Bytě - Kopřivnice

Rekonstrukce části RD - Janovice

Rekonstrukce části Rodiného domu. Provedena výměna elektroinstalace, pro tuto část byl proveden i samostatný rozvaděč, který byl umístěn v chodbě. 

Doplnění instalace pro kanceláře - Nová karolína Ostrava


Dle požadavků zákazníka jsme dodávali ovládání osvětlení a samotné osvětlení v podobě zářivkových svítidel, nouzového osvětlení i zásuvek umístěných jak ve zdích, tak i v podlaze pomocí instalovaných zásuvkových skříní. Dále jsme dodávali přídavný rozvaděč a také předělávali ovládání osvětlení ve stávajícím rozvaděči pro tyto kanceláře. 

Rekonstrukce Rozvaděče v domě - Albrechtičky u Nového Jičína  


Rekonstrukce domovního rozvaděče, kde je umístěný elektroměr. Elektroměr umístěn do nové elektroměrové skříně na vnější stěně domu u hlavních dveří. Provedena výměna stávajích prvků rozvaděče. Revize ......

Rekonstrukce RD - Lichnov u Frenštátu pod Radhoštěm - právě probíhá

Provedena rekonstrukce starého rozvaděče, natažení osvětlení schodiště a instalace v druhém patře. Přichystání pro podlahové topení. 

Rekonstrukce RD - Hodslavice - právě probíhá


V domě bude provedena kompletní rekonstrukce elektoinstalace, bude provedeno připojení z HDS. Dále se provede připojení hromosvodů. Vše probíhá ....... 

Elektroinstalace RD - Starojická Lhota - v rozpracovanosti


V novostavbě je provedeno natažení všech elektrických obvodů a kompletace bude dokončena až po požadavku investora. Jedná se o dvou podlažní zděný dům 5+kk +2x koupelna. 

Rekonstrukce Elektroinstalace v vytopeném domě RD Žilina u Nového Jičína 


Ve vytopených částech domu došlo k výměně poškozených části instalace ( zásuvky, vypínače, instal. krabice). Do rozvodů bylo přidáno jištění proti přepětí B+C a vyměněny koncové zásuvky za zásuvky s přepěťovou ochranou. Příprava a montáž osvětlení, viz přiložené foto. Došlo k přípravě osvětlení ve sprchovém koutě, pomocí led pásku. Trafo na 12V umístěné pod vypínačem u hlavních dveří. v případě výměny, dle přiložených fotografií....

Elektroinstalace v Mankovicích 

Montáž elektroinstalace na staveništní buňce, přívod tažen z hlavní budovy. Montáž venkovního osvětlení z rozvaděče pro buňku. Přichystání přívodů pro osvětlení na multifunkčním hřišti.

Rekonstrukce Elektroinstalace v RD POLOUVSÍ 

Vysekání drážek, otvorů pro krabice a rozvaděč. Zasádrování kabelů a ustavení krabic, rozvaděče. Dotažení přívodu do rozvaděče.